Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Fizikë & Astronomi User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ora është Sat Dec 05, 2020 6:03 am

Fizikë & Astronomi

 • Lajmërim & Ngjitës
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  Ngjitës:
  nga Juѕт٠
  22 Përgjigjet
  2090 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue Feb 01, 2011 11:20 am
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga Juѕт٠
  7 Përgjigjet
  1733 Shikime
  Sahit Rexhepi Keca Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Nov 25, 2013 9:17 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  674 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun May 27, 2012 10:55 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  516 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun May 27, 2012 10:53 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  523 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun May 27, 2012 10:52 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1544 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:20 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1151 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:19 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  690 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:19 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1178 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:18 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1698 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:18 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  892 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:17 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  881 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:16 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1361 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:15 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  697 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:14 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  558 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:13 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  789 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:13 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1196 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:12 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  2 Përgjigjet
  946 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:11 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  633 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:08 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  607 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:08 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1005 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:07 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  660 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:04 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  832 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:04 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  844 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:03 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1080 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:02 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1006 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:02 pm
 •  
  nga Amelia
  0 Përgjigjet
  1320 Shikime
  Amelia Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Dec 24, 2010 4:05 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  2633 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Nov 24, 2010 11:25 am
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1433 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Nov 24, 2010 11:23 am
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Super Moderator, Moderator, Administrator

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • E Rëndësishme E Rëndësishme