Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Fituesi i 2.7 milionë euro në loto dëshiron ta vozisë prapë autobusin  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Fituesi i 2.7 milionë euro në loto dëshiron ta vozisë prapë autobusin  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fituesi i 2.7 milionë euro në loto dëshiron ta vozisë prapë autobusin

Shko poshtë

Fituesi i 2.7 milionë euro në loto dëshiron ta vozisë prapë autobusin  Empty Fituesi i 2.7 milionë euro në loto dëshiron ta vozisë prapë autobusin

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Feb 16, 2011 12:21 pm

Fituesi i 2.7 milionë euro në loto dëshiron ta vozisë prapë autobusin  F.0215103254975_m

Shoferi britanik i autobusit, 47 vjeçari Kevin Halstead fitoi 2.3 milionë funte (rreth 2.7 milionë euro) në loto vitin e kaluar. Menjëherë dha dorëheqje nga puna, por tash vendosi të kthehet pasi i mungon puna dhe kolegët.

“Më mungon vozitja me autobus. Nuk mund të rrini pa një punë të cilën e keni bërë 17 vjet pa ndërprerë. Më mungojnë shumë edhe kolegët”, tha Halstead, i cili për çdo ditë për më shumë se një dekadë e gjysmë voziti autobusin në të njëjtin relacion në qytetin e tij të lindjes në Chorley.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi