Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105

Shko poshtë

Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105   Empty Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Jan 24, 2011 12:21 am

Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105   F.0123230503192_m



Ndërmjet më shumë se 500 milionë shfrytëzuesve të Facebookut gjendet edhe Eunice Brillhart nga Ohio, SHBA
Kjo “loke” nuk do të ishte e veçantë në rrjetin social sikur të mos e kishte festuar ditëlindjen e 105 të premten. Edhe pse në shtëpinë e saj ishin mbledhur miq dhe familjarë për t’ia uruar ditëlindjen, gjyshja disa herë gjeti kohë për tu futur në Facebook për të parë se kush ia kishte uruar ditëlindjen.

“Disa njerëz thjeshtë dorëzohen kur plaken. Ulen, flenë dhe nuk bëjnë asgjë. Unë përpiqem të merrem me shumë gjëra, lexoj dhe shikoj TV”, lavdërohet Eunice, e cila nuk ndahet nga Facebooku prej se mbesa e saj ia kishte hapur profilin para disa muajve. ‘Kjo është një gjë e mrekullueshme pasi jam në kontakt me njerëzit që si kam parë me vite”. Përveç se kontakton me miqtë, Eunices në Facebook i pëlqen ti shikoj edhe fotografitë.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi