Kënaqesia juaj në portalin tonë!
UniKKatil me një këngë të re  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
UniKKatil me një këngë të re  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UniKKatil me një këngë të re

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

UniKKatil me një këngë të re  Empty UniKKatil me një këngë të re

Mesazh nga Juѕт٠ Sat May 21, 2011 8:37 pm

Reperi kontrovers shqiptar që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Viktor Palokaj, i njohur me pseudonimin Rebel a.K.a Unikkatil, ka paralajmëruar në faqen e tij zyrtare në Facebook se së shpejti do të prezantohet më një “single të ri”. “Unikkatil këtë muaj qet 100 % 1 këngë të re … dhe kënga se pari do të publikohet në faqen më të madhe të Unikkatilit ( Sa fansa ka Unikkatili.), por edhe në një faqe tjetër”. Sipas këtij lajmërimi, UniKKatil do të kthehet shumë shpejt më këtë këngë të re dhe ai i është lutur publikisht adhuruesve të tij që të “kenë durim”. Në të njëjtën faqe, UniKKatil ka shkruar se ai është duke u përgatitur për një album, të cilin po ashtu do ta realizojë gjatë këtij viti.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi