Kënaqesia juaj në portalin tonë!
A është ky njeriu më trim në botë?(Video)  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
A është ky njeriu më trim në botë?(Video)  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A është ky njeriu më trim në botë?(Video)

Shko poshtë

A është ky njeriu më trim në botë?(Video)  Empty A është ky njeriu më trim në botë?(Video)

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Apr 09, 2011 8:35 am

A e keni pyetur ndonjëherë veten se si i pastrojnë vendet e kafshëve të rrezikshme nëpër kopshtet zoologjike dhe vende të ngjashme? Për shembull, si ushqehen luanët ose si pastrohet vendi në të cilin jetojnë dhjetëra kobra vdekjeprurëse?

Ç’është e vërteta kjo bëhet shumë thjeshtë. Të paktën nëse ia vlen t’i besojmë njeriut në këtë video të cilën ua transmetojmë.

Ai e bënë këtë punë aq thjeshtë sa që edhe Chuck Norrisi do të pyeste për ekzistencën e vet, kuptimin e jetës dhe lashtësinë e kësaj bote. Pa marrë parasysh se a jeni trim ose qyqar, gjithsesi ua rekomandojmë ta shikoni videon e njeriut më trim në botë:

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi