Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Teuta së shpejti me baladë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Teuta së shpejti me baladë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teuta së shpejti me baladë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Teuta së shpejti me baladë Empty Teuta së shpejti me baladë

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Dec 03, 2010 4:40 pm

Teuta Kurti, e cila së fundmi është paraqitur në festivalin “Kënga Magjike”, me këngën “Mos pi mo”, në një prononcim për Telegrafi.com ka treguar se është ajo duke përgatitur një baladë të re. “Momentalisht jam shumë e angazhuar. Jemi në fund-vit dhe siç e dimë festat janë afruar, prandaj kam shumë angazhime si gjithë këngëtarët. Përveç përgatitjeve për programet e fund-vitit, jam duke punuar në një këngë baladë. Shpresoj që kah mesi i janarit të jetë i përfunduar edhe videoklipi”, ka pohuar Teuta. Së fundi Teuta është përfolur se mund të martohet me të dashurin e saj prej tashmë një viti, Dardan Luta, por ajo ka thënë që kjo gjë është duke u bërë më e madhe se që duhet.

“Sigurisht që ne e kemi në plan martesën, por kohëve të fundit është përfolur shumë për këtë temë. Nuk ka ende asgjë konkrete, jam një tip që nuk i dua dasmat e mëdha dhe nuk dëshiroj të bëhet shumë e madhe kjo gjë, por njëherë përnjëherë nuk ka martesë”, është shprehur Teuta
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi