Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Fatosi së shpejti me baladë të re  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Fatosi së shpejti me baladë të re  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fatosi së shpejti me baladë të re

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Fatosi së shpejti me baladë të re  Empty Fatosi së shpejti me baladë të re

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Sep 24, 2011 7:33 am

Pas dy vjet pauze në skenën muzikore, Fatos Kryeziu paralajmëron rikthimin e tij, duke premtuar kështu një rok baladë për të gjithë fansat e tij. “Pas dy viteve, kur edhe lansova këngën time të parë ‘Gjithçka që është e mirë ka fund’, vendosa të sjell një këngë tjetër. Aktualisht jam duke e përgatitur këngën e dytë me titull ‘Dashuria në mëkat’, dhe shpresoj që brenda muajit tetor kënga do të jetë e gatshme për treg bashkë me klip”. “Kjo këngë është më ndryshe se kënga e parë. Është një baladë me motive të rokut, më saktësisht alternativ rok”, ka thënë fatosi për “Infopress”. Përveç muzikës Fatosi, është i angazhuar edhe në serialin “Kafeneja jonë” në rolin e ‘kryemadhit’, provat e së cilit seria do të nisin intensivisht gjatë kësaj jave. “Për sa i përket sezonit të ri të serialit tash për tash është duke shkuar mbarë. Seriali nuk ka filluar me kohë me xhirime sepse ka pasur telashe përbrenda me RTK-në, disa mosmarrëveshje në buxhet dhe disa tjera. Sezoni i shtatë, pra sezoni i ri, do të fillojë një muaj më vonë, pra në tetor”, ka pohuar Fatosi.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi