Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”  Empty Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Apr 30, 2011 9:49 am

Tashmë kënga e saj është përzgjedhur për në gjymsëfinalen e festivalit “Top Fest 8”. E teksa po pret paraqitjen e saj të radhës atje, këngëtarja Teuta Kurti ka lansuar në treg edhe klipin e kësaj këngë. “Fatmirësisht, klipi përshtatet me këngën dhe e vërteta është se nuk ka qenë lehtë të xhirohet sepse kur e kam xhiruar klipin ka qenë ekstrem ftohtë. Isha me fustan mirëpo për fat nuk jam sëmuar dhe gjithçka ka përfunduar mirë”, është shprehur Kurti për Infopress. Ndërsa Teuta ka theksuar se përkundër vlerësimeve shumë të mira për këngën, ajo do të jetë e kënaqur me çfarëdo vlerësimi që do të vijë nga juria profesionale. “Tash këndohet ‘live’ dhe është një plus edhe për mua edhe për të gjithë këngëtarët të cilët janë të aftë të këndojnë ‘live’. Jam tip shumë pozitiv. I marrë njëjtë sikur humbjet si fitoret. Nuk jam i sëmurë prej ambicieve, kështu që shpresoj që kënga do të ketë sukses”, ka përfunduar Kurti.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi