Kënaqesia juaj në portalin tonë!
“NRG Band” në verë me album të ri User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
“NRG Band” në verë me album të ri User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“NRG Band” në verë me album të ri

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

“NRG Band” në verë me album të ri Empty “NRG Band” në verë me album të ri

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Feb 28, 2011 9:27 am

Grupi muzikor “NRG Band” gjatë verës pritet të sjellë edhe albumin e katërt që do të ketë këngët më të mira të këtij bendi. Vokalisti i grupit, Besnik Qaka, ka konfirmuar për Kosovapress se kohëve të fundit është duke punuar në albumin e katërt i cili pritet të dalë gjatë verës. Sipas tij në këtë album do të futen këngët më të mira dhe pastaj do t’ia bashkëngjisë edhe një videoklip. Ndërkaq, sa i përket këngës konkurruese në “Top Fest 8 ”anëtarët e këtij grupi thanë se po ndihen mirë pasi kënga “Rina Rina” është shndërruar në hit. “Kjo këngë po pëlqehet shumë dhe është më e votuara me 30 mijë vota. Tash për momentin jemi duke diskutuar rreth idesë së klipit për këtë këngë dhe besoj që javën tjetër do të fillojmë edhe xhirimet e klipit për këngën “Rina Rina” dhe ajo çka më bën të ndihem më mirë është prapa skenës i gjithë stafi Top Festit këndon këtë këngë”, ka thënë Qaka.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi