Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Arta Bajrami me album të ri gjatë verës  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Arta Bajrami me album të ri gjatë verës  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arta Bajrami me album të ri gjatë verës

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Arta Bajrami me album të ri gjatë verës  Empty Arta Bajrami me album të ri gjatë verës

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Mar 30, 2011 9:02 pm

Tash e sa muaj mbi çdo prioritet tjetër për të është vajza e saj Viktoria, por kjo nuk do të thotë se Arta Bajrami është shkëputur përfundimisht nga kënga.
Këngëtarja ka paralajmëruar se gjatë verës fansat e saj do të kenë në duar albumin më të ri, në të cilin është duke punuar fuqishëm edhe vëllai i saj, Don Arbas. “Këto ditë jam e preokupuar me vajzën, e kur dihet se përkujdesja në këto muajt e parë është pak e vështirë. Gjithashtu kam filluar të angazhohem në studio. Meqenëse herëve tjera isha e pranishme gjatë gjithë kohës së punës së albumit, tani për shkak të vajzës nuk po mund të angazhohem më shumë, por vëllai, Arbasi, po e kryen punën më të madhe. Unë më shumë po shkoj vetëm sa për t’i dëgjuar demo-t e këngëve dhe do të shkoj për të incizuar këngët”, shprehet Arta për ‘InfoPress’.
Ajo po ashtu ka pohuar se tashmë ka një marrëveshje për shitjen e albumit, ndërsa blerësit presin ta marrin atë në korrik.
“Shitja e albumit tashmë është bërë dhe ne na mbetet vetëm të përfundojmë punën rreth tij. Kah korriku besoj që albumi të dalë në shitje. Fillimisht kur vendosa të punoj, thash pse i hyra kësaj pune, sepse vërtet po duhet shumë punë, dhe unë nuk po kam shumë kohë. Por, prapë më është dashur që për hir të fansave të mi të angazhohem e të punoj”, ka përfunduar Arta.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi