Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Egjiptiani e pagëzoi vajzën Facebook   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Egjiptiani e pagëzoi vajzën Facebook   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egjiptiani e pagëzoi vajzën Facebook

Shko poshtë

Egjiptiani e pagëzoi vajzën Facebook   Empty Egjiptiani e pagëzoi vajzën Facebook

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Feb 21, 2011 11:30 pm

Egjiptiani e pagëzoi vajzën Facebook   F_022111

Gamal Ibrahim, 20 vjeçar, i cili kohë më parë u bë baba, e pagëzoi vajzën e porsalindur Facebook për të shprehur gëzimin me të arriturat e gjeneratës së re, shkruan Al-Ahram, njëra prej gazetave më të popullarizuara egjiptiane.
Shumica e të rinjve përdorën Facebookun dhe rrjetet tjera shoqërore për të organizuar protesta të cilat filluan më 25 janar dhe çuan në dëbimin e presidentit Hosni Mubarak pas 30 vitesh pushtet në këtë vend.

Egjiptiani Wael Ghonim, drejtor i Google, i cili në kohën e lirë organizoi dhe rregulloi faqen e Facebookut, u bë njëri nga figurat qendrore të lëvizjes dhe thuhet se ai i organizoi të gjitha protestat nëpërmjet Facebookut.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi