Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Polaku arriti në maje të hotelit më të lartë në Evropë me biçikletë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Polaku arriti në maje të hotelit më të lartë në Evropë me biçikletë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Polaku arriti në maje të hotelit më të lartë në Evropë me biçikletë

Shko poshtë

Polaku arriti në maje të hotelit më të lartë në Evropë me biçikletë   Empty Polaku arriti në maje të hotelit më të lartë në Evropë me biçikletë

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Feb 18, 2011 10:43 am

Polaku arriti në maje të hotelit më të lartë në Evropë me biçikletë   F.0216155410197_m

Çiklisti dhe kaskaderi polak arriti të ngjitet në majën e hotelit më të lartë evropian, duke pushtuar 921 shkallë.
Krystian Herba deklaroi se iu nevojitën 19 minuta e 27 sekonda të mërkurën për t'u ngjitur në lartësinë 186 metra në hotelin 52 katesh Gran Hotel Bali në vendin turistik spanjoll Beindorm.

Herba thotë se nuk ka përdorur pedalet por ka shkurtuar rrugën duke kërcyer me biçikletë nga dy e nganjëherë edhe tri shkallë njëherësh.

Ai i tha agjencisë së lajmeve AP se ngjitja e tij shkoi për mrekulli. “Jam i lodhur por shumë i lumtur”.

Në tetor Herba arriti të ngjiste 50 kate në një kullë në Vjenë. Herba thotë se aksioni I tij I ardhshëm është të pushtojë 1344 shkallë në Messetrum, rrokaqiellin e Frankfurtit.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi