Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Superheroi nga Seattle “hëngri” dajak, por nuk ndalet   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Superheroi nga Seattle “hëngri” dajak, por nuk ndalet   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Superheroi nga Seattle “hëngri” dajak, por nuk ndalet

Shko poshtë

Superheroi nga Seattle “hëngri” dajak, por nuk ndalet   Empty Superheroi nga Seattle “hëngri” dajak, por nuk ndalet

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Jan 13, 2011 1:40 pm

Superheroi nga Seattle “hëngri” dajak, por nuk ndalet   F.0112181317868_m

Gardiani i Seattle në SHBA, superheroi Phoenix Jones, e pësoi gjatë një përpjekje për ta çarmatosur një kriminel- shkruan Metro.
Në përleshje e sipër me kriminelin e armatosur, Phoenix mori një goditje në kokë dhe pësoi një thyerje në hundë. Në këtë rast u përfshi edhe policia e cila i bëri thirrje grupit të superheronjve t’i ndalojë aktivitetet e tyre para se dikush ta pësojë më rëndë.

“A ka hëngër dajak ndonjëherë Supermani? Këta njerëz duhet të mos paraqiten më si superheronj”, tha njëri prej detektivëve të policisë.

Phoneix pas incidentit deklaroi se do të vazhdojë luftën për t’i mbrojtur njerëzit e pafajshëm në Seattle.

“Kur nuk ka policë kriminelët ndjehen të lirë dhe lodrojnë nëpër qytet. Unë nuk do ta toleroj këtë”, tha superheroi.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi