Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe

Shko poshtë

Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe  Empty Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Jan 04, 2011 12:05 am

Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe  F.0103180726202_m

Ahmad Mohamad Isa (110 vjeç) nga Malajzia njoftoi se ka gjetur partneren e cila është më e re se ai “vetëm” 28 vjet.

Plaku në fillim të javës së kaluar i tha gazetës Utusan Malaysia se dëshiron ta gjejë një partnere, e cila do të kujdesej dhe do të përgatiste ushqimin për të. Artikullin e kishte lexuar një plakë 82 vjeçe Sanah Ahmad, vejushë dhe nënë e katër fëmijëve.

Ajo tha se është e gatshme të kujdeset me Ahmadin dhe menjëherë kontaktoi familjen e e tij për tu takuar sa më shpejtë që është e mundur.

“Nuk ka rëndësi se çfarë grua është, mjafton të dijë të ziejë. Jetoj i vetëm. Jam i vetmuar dhe nuk mund të fle në shtratin e zbrazët”, tha Ahmad.

Ai kishte qenë i martuar katër herë. Të katër gratë i kishin vdekur derisa me të pestën u shkurorëzua.

Bashkëshortja e ardhshme e Ahmadit tha se plaku e kishte tërhequr shumë pasi i ngjante ish bashkëshortit të saj të ndjerë. Ajo tha se gjëja më intrigante është se ai ka të njëjtin emër.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi