Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Njeriu qe ka hobi te vdese User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Njeriu qe ka hobi te vdese User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njeriu qe ka hobi te vdese

Shko poshtë

Njeriu qe ka hobi te vdese Empty Njeriu qe ka hobi te vdese

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Dec 25, 2010 11:41 am

Njeriu qe ka hobi te vdese

Njeriu qe ka hobi te vdese Playing_Dead

Chuck Lamb është njeriu i cili me siguri ka hobin më bizar, por falë këtij hobi ai edhe u bë i famshëm. Amerikani ka vite që aktron të vdekurin, ndërsa fotografitë e tij kanë bërë xhiron e botës duke e bërë atë të famshëm.

Miliona njerëz kanë vizituar faqen e tij të internetit “www.deadbodyguy.com” në të cilën 52 vjeçari publikon video xhirimet dhe fotografitë e tij, ndërsa hobi i tij u shpagua. Lamb, i cili njihet me pseudonimin Dead Body Guy, fitoi një rol në filmin horror “Thanks Killing” dhe komedinë “Stuffs”.

“Kjo ishte realizim i ëndrrave të mija”, tha Lamb për “Metro” duke shtuar se dëshira e tij gjithmonë ka qenë të jetë i vdekuri më i famshëm në botë.

Ai tha se skenat në të cilat ai “gjithmonë vdes” kryesisht i imagjinon bashkëshortja e tij edhe pse për shumë njerëz kjo tingëllon e habitshme, por ai ndjehet mirë.

“Kam gjashtë fëmijë të rritur, por hobi im është argëtues për të gjithë familjen”, thotë Lamb. Amerikani tha se ka dëshirë që edhe vdekjen e vërtetë ta përjetojë para televizorit.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi