Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Rita Ora demanton lidhjen me Chris Brown   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Rita Ora demanton lidhjen me Chris Brown   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora demanton lidhjen me Chris Brown

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Rita Ora demanton lidhjen me Chris Brown   Empty Rita Ora demanton lidhjen me Chris Brown

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Jun 21, 2012 4:21 pm

Pasi Rita Ora dhe Chris Brown ishin fotografuar së bashku derisa kishin dalë nga një klub nate në Londër, ishte shkruar për një lidhje të mundshme dashurie mes tyre. Mirëpo, Rita ka reaguar shpejt duke deklaruar se kjo nuk është aspak e vërtetë dhe se ajo me Chrisin janë vetëm shokë dhe asgjë më shumë. “Ka filluar të flitet se unë dhe Chris jemi në lidhje, por kjo nuk ka të bëjë me realitetin. Unë dhe Chris jemi miq të mirë dhe e respektojmë njëri-tjetrin. Pra mes nesh ka vetëm miqësi dhe asgjë më shumë”, është shprehur Rita./
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi