Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Agnesa mohon lidhjen me Simonin   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Agnesa mohon lidhjen me Simonin   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agnesa mohon lidhjen me Simonin

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Agnesa mohon lidhjen me Simonin   Empty Agnesa mohon lidhjen me Simonin

Mesazh nga Juѕт٠ Wed May 11, 2011 4:46 pm

Agnesa Vuthaj për tashmë një kohë spekulohet se është në lidhje me valltarin profesionist italian Simon. Megjithatë, bukuroshja kosovare, e cila është duke konkurruar në “Dancing With the Star’s” dhe si partner të vallëzimit ka pikërisht Simonin, ka mohuar këtë thashetheme. “Simoni është vetëm partneri im në vallëzim, e kam vetëm shok dhe asgjë më shumë, andaj fjalët që qarkullojnë në opinion mund t’i quaj vetëm thashetheme apo spekulime”, ka thënë Agnesa për “Zëri”. Agensa përndryshe është duke u cilësuar si një pretendonte për ta fituar shoun “Dansing With the Star’s”.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi