Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Pastroni çantën tuaj një herë në javë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Pastroni çantën tuaj një herë në javë

Shko poshtë

Pastroni çantën tuaj një herë në javë   Empty Pastroni çantën tuaj një herë në javë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun May 27, 2012 8:51 pm

Pastroni çantën tuaj një herë në javë

Pjesa e jashtme e çantës mund të ndryshojë, për shkak të vajrave në lëkurë, ekspozimit ndaj faktorëve ambiental, parfumeve e të tjera.

Pastroni çantën tuaj një herë në javë që të zvogëloni ndikimin e këtyre faktorëve. Hidhni në dy gota ujë të ngrohtë disa pika sapuni të lëngshëm, dhe përzieni derisa të shkumëzohet.
Lagni një leckë në këtë përzierje dhe me të pastroni pjesën e jashtme të çantës.
Pasi ta pastroni, përdorni një leckë të tharë, që të thani pjesën e pastruar, derisa të hiqet përzierja ujë-sapun.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi