Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Nora Istrefi përdor drogë?  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Nora Istrefi përdor drogë?  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nora Istrefi përdor drogë?

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Nora Istrefi përdor drogë?  Empty Nora Istrefi përdor drogë?

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Sep 24, 2011 7:34 am

E vërtetë apo thashetheme, kjo nuk mund të thuhet me siguri, por ka zëra që këngëtarja e talentuar kosovare të jetë përdoruese e lëndëve narkotike, transmeton gazeta Standard. Nora Istrefi është përfolur edhe më herët sa i takon kësaj çështjeje, më konkretisht pas një periudhe shkëputjeje që ka pasur me të fejuarin Robert Berisha, por asnjëherë nuk ka pasur asgjë të konfirmuar, pasi kush është ai që konfirmon një lajm të tillë mbi të gjitha! Këngëtarja, e cila, siç thuhet, do të bashkëpunojë me reperin shqiptar Stresi për këngën e tij më të re “Lamtumirë”, të paktën në publik ka pasur përherë një sjellje të përmbajtur, por kjo nuk tregon përherë atë që fshihet brenda një individi.
Ajo është shfaqur disa herë gati e dehur nëpër klube të ndryshme ku ka qenë e pranishme… Në fakt, nëse kjo është e vërtetë, me siguri këngëtares do t’i binte shumë popullariteti, duke konsideruar që ajo është një ndër personazhet me më shumë fansat në showbizin mbarëshqiptar.
Ne natyrisht do insistojmë të marrim një përgjigje nga vetë Nora në lidhje me këto zëra, duke uruar që kjo “histori” të mos jetë e vërtetë.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi