Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Nora Istrefi nuk e ka gjoksin si Çiljeta  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Nora Istrefi nuk e ka gjoksin si Çiljeta  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nora Istrefi nuk e ka gjoksin si Çiljeta

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Nora Istrefi nuk e ka gjoksin si Çiljeta  Empty Nora Istrefi nuk e ka gjoksin si Çiljeta

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Mar 02, 2011 10:17 pm

E quajnë një nga këngëtaret më seksi në Kosovë, dhe në fakt është e vërtetë, pavarësisht se në programin e natës në “Top Kosova Radio”, na tha se do t’i pëlqente ta thërrisnin një këngëtare që këndon bukur. Në këngën e re, Nora ka ardhur më ndryshe, donte dhe i sugjeruan që të ishte më ndryshe Madje, dëgjuesit e ngacmuan nëse këtë këngë ia ka kushtuar Gentës, ajo tha nuk është e vërtetë dhe se jo vetëm atë, por të gjitha artistet i ka mike. E pyetur nga prezantuesi se pse Nora nuk është si Çiljeta, ajo ka thënë sepse gjoksin nuk e ka si të saj. Ndërsa për dasmë as nuk e ka në plan një herë, dhe Roberti i saj është një person që e kupton si artist dhe nuk e pengon në këto ndryshime që ajo mundohet të sjellë edhe me lukun e saj. Në këtë program të gjitha i tha, vetëm një gjë jo, se çfarë emri i ka vënë në telefonin e saj të dashurit, Robertit. M. GJ.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi