Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Fiku 70 cigare në gjuhë brenda një minute (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Fiku 70 cigare në gjuhë brenda një minute (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fiku 70 cigare në gjuhë brenda një minute (Video)

Shko poshtë

Fiku 70 cigare në gjuhë brenda një minute (Video)   Empty Fiku 70 cigare në gjuhë brenda një minute (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ Tue May 24, 2011 10:30 pm

Richie Magic (55 vjeçar) nga New Yorku vendosi rekordin e ri botëror duke fikur në gjuhë 70 cigare brenda një minute. Luftonte për pak ajër të pastër derisa shtynte cigaret në gojë, nga pesë copë njëherësh.
Rreth tij në Washington Square Park ishin mbledhur shumë njerëz dhe derisa disa e përkrahnin me duartrokitje dhe i ndihmonin t’i ndizte cigaret, të tjerët e shikonin me neveri.

“Porosia për fëmijët ishte më e rëndësishme se shëndeti im. Pirja e duhanit është shprehi e keqe”, tha Magic pasi theu rekordin.

Pas një minute e tregoi gjuhën e tij përplot hi cigaresh.

“Ndjenja është e tmerrshme. Gjuha më është nxirë, ndërsa maja e gjuhës më djeg tepër”, u tha Magic mediave.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi