Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Jam deh me raki, jam deh me konjak! (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Jam deh me raki, jam deh me konjak! (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jam deh me raki, jam deh me konjak! (Video)

Shko poshtë

Jam deh me raki, jam deh me konjak! (Video)   Empty Jam deh me raki, jam deh me konjak! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Feb 19, 2011 1:24 am

Dihet se konsumimi i tepërt i alkoolit mund të ketë pasoja serioze, por çfarë ndodhë kur një foshnje e lëshoni në bar pa mbikëqyrje dhe i jepni sasi të pakufizuar alkooli? Përgjigjja në këtë pyetje, të cilën me siguri të gjithë të paktën një herë në jetë ia kemi bërë vetes, mund ta shihni në videon e postuar më poshtë. Ky është spoti më i ri i filmit të shkurtë “Las Palmas” i regjisorit të shpërblyer Johannes Nyholm.
Në këtë film rolin kryesor të një gruaje në moshë të mesme e cila argëtohet në pushimin vjetor e luan një foshnje. Natyrisht, foshnja dhe dehja e një gruaje në moshë të mesme kanë shumë të përbashkëta dhe roli duket sikur të ishte prerë për aktoren e re.

Nëse ju intereson ta dini se si foshnja e realizoi këtë rol, spotin reklamues të filmit mund ta shihni këtu, ndërsa për të gjithë ata që veten dhe botën rreth tyre e marrin shumë seriozisht si tragjedi greke do tu thoshim – as foshnja e as kukullat nuk kanë pësuar gjatë xhirimit të këtij filmi (foshnja ka pirë kryesisht lëngje frutash).

Linku:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cds7lSHawAw
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi