Kënaqesia juaj në portalin tonë!
“Hoxha” nga Nigeri ka 107 gra  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Hoxha” nga Nigeri ka 107 gra

Shko poshtë

“Hoxha” nga Nigeri ka 107 gra  Empty “Hoxha” nga Nigeri ka 107 gra

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon May 16, 2011 9:47 am

“Hoxha” nga Nigeri ka 107 gra  F.0514201025162_m

Hoxha i vetëshpallur Mohammed Bello Masaba (87 vjeçar) nga një fshat i vogël i Nigerit ka 107 gra. Momentalisht jeton me 89 prej tyre dhe të gjitha arrin t’i kënaqë seksualisht. Deri më tash i kanë vdekur nëntë gra, ndërsa 12 prej tyre i ka lëshuar vetë, pasi nuk e dëgjonin.

“Hoxhës” dhe shëruesit të magjisë deri më tash i kanë lindur 185 fëmijë, por vetëm 133 janë gjallë. Tash më në fund ka thënë se u bë boll. Nigeriani, i cili ka mbi 5.000 anëtarë të familjes së gjerë, thotë se më së shumti çmon dëgjueshmërinë tek gratë.

Poligamisti thotë se Allahu ia kishte dërguar një porosi në vitet e 70-ta të shekullit të kaluar në të cilën i kishte thënë se duhej të bëhej shërues dhe vetëm të martohej, shkruan Daily Mail.

“Pa emër të Allahut, nuk do t’i kisha më shumë se dy gra”, tha ai.

Ai është arrestuar në vitin 2008 pasi refuzonte të shkurorëzohej nga gruaja e 82-të. Në atë kohë ishte 86 vjeçar. Gratë e tjera organizuan protesta para burgut. E liruan pasi policia mori në pyetje 57 gratë e tij. Të gjitha thanë se janë martuar vullnetarisht. Gati gjysma e 140 milionë banorëve në Nigeri janë myslimanë, ndërsa Nigeri është njëri prej 12 shteteve në Nigeri në të cilin respektohet ligji i sheriatit.

Ky pasanik momentalisht jeton me 89 gra në një shtëpi me 89 dhoma. Gruaja më e re është 19 vjeçare, ndërsa më e vjetra 64 vjeçare.

“Allahu më dha fuqi që të gjithave t’u jap kënaqësinë seksuale për të cilën kanë nevojë. Sikur të mos i kënaqja do të më kishin braktisur moti”, tha ai.

Fëmijët nuk i lejon të shërohen me mjekësinë moderne, por ai i shëron vetë me magji.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Hoxha” nga Nigeri ka 107 gra  Empty Re: “Hoxha” nga Nigeri ka 107 gra

Mesazh nga Sahit Rexhepi Keca prej Fri Nov 29, 2013 8:47 pm

po bre po.
Sahit Rexhepi Keca
Sahit Rexhepi Keca
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi