Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Arita, shqiptarja pretendente në “Miss Norvegjia”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Arita, shqiptarja pretendente në “Miss Norvegjia”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arita, shqiptarja pretendente në “Miss Norvegjia”

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Arita, shqiptarja pretendente në “Miss Norvegjia”  Empty Arita, shqiptarja pretendente në “Miss Norvegjia”

Mesazh nga Juѕт٠ Sun May 08, 2011 8:00 am

Bukuroshja Arita Fejzullahu, një shqiptare e lindur në Oslo të Norvegjisë, është duke u konsideruar si një kandidate potenciale për “Miss Norvegjia 2011”. Arita Fejzullahu, një vajzë me prejardhje nga Gostivari ndërsa nënën nga Bosnja, është një modele e njohur në Skandinavi. Ajo në vitin 2007 është kurorëzuar me çmimin “Miss Skandinavia e Shqiptarëve” ndërsa në vitin 2010 fitoi çmimin “Miss Skandinavia 2010”. Unë jam kandidante për ‘Miss Norvegjia’ dhe për ta përfaqësuar Norvegjinë në ‘Miss Bota’. Po ashtu jam zgjedhur fytyra e vitit ku këtë titull unë e kam fituar dy vite radhazi që për mua do të thotë shumë. Unë kam qenë ‘Miss Skandinavia’ dhe nëse fitoj në ‘Miss Norvegjia’ do ta përfaqësoj Norvegjinë në ‘Miss Bota’”, ka thënë Arita, duke shtuar se ndihet shumë krenare që është shqiptare.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi