Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Shqiptarja që ndan të njëjtin producent me Lady Gaga  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Shqiptarja që ndan të njëjtin producent me Lady Gaga  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shqiptarja që ndan të njëjtin producent me Lady Gaga

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Shqiptarja që ndan të njëjtin producent me Lady Gaga  Empty Shqiptarja që ndan të njëjtin producent me Lady Gaga

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Feb 07, 2011 6:26 pm

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Kristine Elezaj, e cila sipas shtypit amerikan i ngjan për nga flokët Shakirës, për nga trupi Pink dhe nga levizjet me Britney Spears, ka publikuar video klipin e saj më të ri të quajtur “Warpath”. Sipas sajtit të njohur “Radar on Line”, shqiptaro-amerikania e bukur shfaqet në këtë klip mahnitëse, herë me bikini e rrethuar nga flakët, e herë e shoqëruar nga balerinet e saj mbi motor. Hiti më i ri i Kristine Elezaj, “Warpath” është realizuar nga producenti dhe kompozitori më i kërkuar për momentin, “The Red One” i cili ka realizuar të gjitha këngët e Lady Gaga. Kënga ‘Warpath’ doli ilegalisht pak kohë më parë në internet dhe të gjithë menduan se bëhet fjalë për hitin më të ri të
Lady Gaga, por në fakt bëhet fjalë për këngën e artistes shqiptare e cila sapo ka nisur të hyjë fuqishëm në tregjet ndërkombëtare.
Sipas revistës amerikane “The Billboard”, muzika e Kristine Elezaj është një shkrirje mes stilit të Rihannës dhe Britney Spears. Elezaj është duke punuar për albumin e saj i cili pritet të dalë në tregjet ndërkombëtare. (Bluetooth)
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi