Kënaqesia juaj në portalin tonë!
16 ditë grevë urie për një ftesë në dasmën mbretërore User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
16 ditë grevë urie për një ftesë në dasmën mbretërore User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

16 ditë grevë urie për një ftesë në dasmën mbretërore

Shko poshtë

16 ditë grevë urie për një ftesë në dasmën mbretërore Empty 16 ditë grevë urie për një ftesë në dasmën mbretërore

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Apr 24, 2011 10:46 am

16 ditë grevë urie për një ftesë në dasmën mbretërore F.0423132710477_m

Meksikanja 19 vjeçare Estibalis Chavez arriti ta realizojë ëndërrën e saj, edhe pse për ta arritur qëllimin iu desht shumë mund. Kjo vajzë për 16 ditë qëndroi në grevë urie dhe më në fund e përfundoi grevën me një ftesë për dasmën e princit britanik William dhe nuses së tij të ardhshme Kate Middleton.
Chavez më 29 prill do të udhëtojë në Londër falë një donatori anonim, shkruan gazeta meksikane “Milenio”.

Kjo vajzë në shkurt ngriti tendën para amabsadës britanike në Mexico City, duke refuzuar të hante, edhe pse zyrtarët e amabsadës i thanë se kot po bënte grevë urie.

Humbi tetë kilogramë, ndërsa portretin e saj i Williamit dhe Kateit, që ajo vetë e pikturoi, ambasada refuzoi t’ia dërgonte qiftit mbretërorë në Britaninë e Madhe. “Kam qenë adhuruese e princeshës Diana që kur kam qenë e vogël, mu si nëna ime”, tha Estibalis. “I kam premtuar vetes se do të shkoja në dasmën mbretërore”.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi