Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq

Shko poshtë

Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq  Empty Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Apr 09, 2011 8:36 am

Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq

Propozimi për martesë i një vajze kineze shkoi në drejtim të gabuar kur i dashuri i saj e refuzoi para dhjetra dëshmitarëve.

Pasi ia dërgoi të dashurit të saj një mesazh që të vijë dhe ta takojë, vajza në fjalë u ngjit në maje të makinës së saj me një buqetë lulesh në dorë. Në dritaren e makinës kishte shkruar fjalët “Martohu me mua”.

Por kur arriti i dashuri i saj përgjigjia e tij befasoi masën e grumbulluar pasi ai e refuzoi ofertën. Ai tha: “Është dashur që unë të të propozoja ty. Sido që të jetë, tash më s’më ka mbetur asgjë dhe nuk mund të të bëjë të lumtur. Nëse mund të më presësh mua për tri vite dhe nëse deri atëherë do të mund të blejë shtëpi e makinë, unë do të të propozoj ty”.

Propozimi romantik ndodhi në Universitetin Wuhan gjatë festivalit të lulëzimit të qershive.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi