Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Ingriti për relaks me Stinen User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Ingriti për relaks me Stinen User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ingriti për relaks me Stinen

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Ingriti për relaks me Stinen Empty Ingriti për relaks me Stinen

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Apr 03, 2011 9:02 am

Ka surprizuar gjithmonë me gjetjet e saj skenike dhe të njëjtën gjë duket se do të bëjë edhe me klipin e fundit që është duke realizuar. Ingrit Gjoni, këngëtarja seksi që është dalluar gjithmonë për veçantinë që ka përcjellë përmes klipeve të saj, do të vij shumë shpejt në ekranet shqiptare me videospotin më të ri, në bashkëpunimme kantautorin Stine. Herë si një ballkanase sensuale, e herë si një Lady Gaga shqiptare, Ingriti ia ka dalë më së miri në këtë klip, fakt ky që përforcohet më shumë edhe përmes fotove që po ju servirim sot. E bukur si gjithmonë, me veshjet tejet interesante e ekstravagante,me aksesorët e zgjedhur me kujdes dhe makijazhin perfekt, Gjoni do të vijë në këtë klip si një ikonë e vërtetë mode. Format e rrumbullakosura ia shtojnë edhe më shumë hijeshinë këngëtares, e cila pa kurrfarë kompleksi pranon se ka shtuar pak në peshë. Po si ka vijuar rrjedha e kësaj bisede miqësore me Ingritin? Çfarë do të ketë kaq të veçantë ky klip, që me sa na kanë treguar drejtuesit e \”MAX Production\”, ka rezultuar shumë I kripur në shpenzime. Më shumë se 10 mijë euro mendohet të ketë shpenzuar këngëtarja, vetëm e vetëm që skena gjigante, si kjo me drita për shembull, të bëhen të prekshme edhe për shqiptaret. I zbulojmë bashkë përmes rreshtave në vijim të gjitha detajet surprizë të këtij videoklipi.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi