Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Arben Nika thotë se do ta fitojë “Greek Idol”   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Arben Nika thotë se do ta fitojë “Greek Idol”   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arben Nika thotë se do ta fitojë “Greek Idol”

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Arben Nika thotë se do ta fitojë “Greek Idol”   Empty Arben Nika thotë se do ta fitojë “Greek Idol”

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Mar 21, 2011 9:44 am

Arben Nika, 21 vjeç nga jugu i Shqipërisë, ka vendosur të jetë ndër finalistët, pse jo edhe fituesi i shout të famshëm që mbërthen çdo fundjavë teleshikuesit e Greqisë para ekranit të Alpha “Greek Idol”. Mbrëmjen e kësaj fundjave, Arbeni arriti të kualifikohet tek për të vazhduar audicionet e spektaklit. “Ajo që unë bëj në jetë, është e lidhur me pasionin tim dhe pasioni im i vetëm është kënga, ndaj çdo gjë që bëj e bëj për këngën, ndaj dua të eci përpara”, ka thënë ai pasi u konfirmua në Top 100 të spektaklit “Greek Idol”. Juria, u shpreh mjaft e kënaqur me talentin e të riut shqiptar: “Kualifikohesh. Sigurisht që ka ende për të bërë, por njeh shumë mirë greqishten, më mirë dhe se aktorë dhe futbollistë të njohur shqiptarë që shumë vite kanë në Greqi dhe në jetën sociale greke. Për më tepër ke një zë shumë të mirë, melodioz dhe emocionues, i qartë në të shprehur dhe plot pasion”, kanë thënë nga juria.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi