Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Melinda Ademi në American Idol  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Melinda Ademi në American Idol  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melinda Ademi në American Idol

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Melinda Ademi në American Idol  Empty Melinda Ademi në American Idol

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Jan 22, 2011 12:37 am

Melinda Ademi (16 vjeçe), me origjinë nga Kosova, do të garojë në një nga spektaklet më prestigjioze dhe më të shikuara në Amerikë, i quajtur American Idol. Mbrëmë, në edicionin e nëntë të këtij spektakli, në një konkurrim nga më prestigjiozët në SHBA, kosovarja e re, me paraqitjen e saj dinjitoze, mori vlerësimin absolut të jurisë dhe do të jetë garuese e ardhshme në këtë show amerikan. Melinda Ademi, ka qenë refugjate në kampet e Maqedonisë, por së bashku me prindërit e saj u largua në vitin 1999 për në botën e lirë, bën të ditur agjencia INA.
Në profilin e saj ne Facebook, Melinda Ademi shkruan : “Unë jam Melinda dhe jam 16 vjeçare. Unë dua të këndoj! Gjëja më e dashur gjithë jetën time, është veçse të këndojë dhe këtë e kam nisë që kur isha vajzë e vogël. Ëndrra ime është që të bëhem një artiste e madhe.
Unë e di se ëndrrat e mia janë të mëdha, por unë do të jap gjithë atë talentin tim – për të arritur atë, megjithëse edhe sfida që kam përpara është e madhe”.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi