Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Olta Boka: Për momentin “divorc” me baladat  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Olta Boka: Për momentin “divorc” me baladat  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olta Boka: Për momentin “divorc” me baladat

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Olta Boka: Për momentin “divorc” me baladat  Empty Olta Boka: Për momentin “divorc” me baladat

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Nov 30, 2010 6:39 pm

U vlerësua në festi valin “Kënga Magjike 2010” me çmimin “Best Balade”…Pas këtij çmimi, deklaroi se do t’u largohej për një farë kohe baladave… Por e theksojmë, vetëm për një kohë të pacaktuar dhe pas saj, ndoshta Olta Boka i rikthehet sërish fuqishëm ‘dashurisë’ së saj të parë. Tani për tani më duhet të ndërtoj imazhin e një artisteje që mund të bëjë dhe zhanre të tjera përveç baladës, edhe pse kjo e fundit konsiderohet si më e vështira e muzikës së lehtë…
Po mundohem të marr veten pas një lodhjeje të tejskajshme që kam pasur këto kohë, si pasojë e angazhimit tim në aktivitetin muzikor “Kënga Magjike”.
Nëpërmjet ekranit shihet vetëm fasada, por jo lodhja që më është dashur për t’u ngjitur ashtu siç duhet në skenë ka deklaruar këngëtarja për “Blutooth”
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi