Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Macja: Më fal axhi - a mos i pave do mace?; Tipi: Qe andej shkuan (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Macja: Më fal axhi - a mos i pave do mace?; Tipi: Qe andej shkuan (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macja: Më fal axhi - a mos i pave do mace?; Tipi: Qe andej shkuan (Video)

Shko poshtë

Macja: Më fal axhi - a mos i pave do mace?; Tipi: Qe andej shkuan (Video)   Empty Macja: Më fal axhi - a mos i pave do mace?; Tipi: Qe andej shkuan (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Mar 09, 2011 7:36 pm

Kamerat e sigurisë regjistruan një moment kur një burrë, me siguri një roje nate, i ndihmoi një maceje t’i gjej shoqet e veta të cilat disa sekonda më herët kishin kaluar atypari.
Në xhirim shihet se si macja ndalet para rojës dhe e shikon sikur ta pyeste se nga shkuan macet tjera. Roja bëri me dorë nga drejtimi nga shkuan macet tjera dhe pas kësaj edhe heroina e kësaj videoje u nis me vrap në drejtim të tyre.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi