Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Pata Maria e dashuruar marrëzisht në pensionistin Dominic   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Pata Maria e dashuruar marrëzisht në pensionistin Dominic   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pata Maria e dashuruar marrëzisht në pensionistin Dominic

Shko poshtë

Pata Maria e dashuruar marrëzisht në pensionistin Dominic   Empty Pata Maria e dashuruar marrëzisht në pensionistin Dominic

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Mar 03, 2011 6:28 pm

Çdo ditë Dominic Ehrler del për shëtitje në parkun Echo të Los Angelesit. Aty e pret pata të cilën ai e pagëzoi Maria, ndërsa miqtë e pazakontë ecin së bashku nëpër park.
Çifti përfundoi në lajme pasi parku do të mbyllet pas shterjes së liqenit artificial për ta pastruar, kështu që Dominic dhe Maria duhet të ndahen për një kohë. Maria nuk do ta presë mirë këtë lajm për arsye se është posesive kur flitet për Dominicun dhe nuk e lejon askënd t’i afrohet gjatë kohës kur shëtisin bashkë.

Pata është aq shumë e dashuruar në mikun e saj sa që e përcjell edhe kur ai vozit motoçikletën. Derisa Dominic është në skuter, Maria fluturon pas tij.

“Mendon se më posedon. Patat tjera nuk guxojnë të më afrohen, ndërsa më ka ndodhur kur ka arritur ta frikësojë edhe një pit bull i cili po më afrohej”, tha Dominic.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi