Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Kaltrina Selimi: Martesa mbase këtë vit User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Kaltrina Selimi: Martesa mbase këtë vit User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaltrina Selimi: Martesa mbase këtë vit

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Kaltrina Selimi: Martesa mbase këtë vit Empty Kaltrina Selimi: Martesa mbase këtë vit

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Feb 23, 2011 12:27 pm

Këngëtarja e mirënjohur kosovare Kaltrina Selimi, në një intervistë për “InfoPress” ka thënë se mbase këtë vit ajo dhe i fejuari i saj Dritoni mund ta kurorëzojë dashurinë e tyre me martesë. “Përveç planeve të tjera, që sigurisht janë të shumta, kemi biseduar edhe për martesën, por se a do të ndodh sigurt këtë vit nuk e di, sepse varet se si i përfundon Dritoni punët në Londër”, është shprehur Kaltrina. Përveç kësaj këngëtarja ka bërë të ditur se së shpejti do ta realizojë videoklipin e këngës “Zero”. “Aktualisht jam duke u angazhuar për punën rreth klipit dhe tani për tani jemi duke menduar për skenarin. Klipi do i realizohet këngës ‘Zero’, të cilën tashmë e kam lansuar dhe shpresoj ta përfundojë sa më shpejt”, ka thënë Selimi.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi