Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Real 1 dhe DJ Blunt bashkëpunim me 2po2 dhe Capital T  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Real 1 dhe DJ Blunt bashkëpunim me 2po2 dhe Capital T  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Real 1 dhe DJ Blunt bashkëpunim me 2po2 dhe Capital T

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Real 1 dhe DJ Blunt bashkëpunim me 2po2 dhe Capital T  Empty Real 1 dhe DJ Blunt bashkëpunim me 2po2 dhe Capital T

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Feb 13, 2011 10:40 am

Real 1 ka zbuluar për Telegrafi.com se kënga e radhës e tij dhe DJ Blunt do të jetë një bashkëpunim me 2po2 dhe Capital T. Njëri ndër reperët më të mirë në Kosovë, emri i vërtetë i të cilit është Ilir Zhita, e cili gjithmonë qëndron në krah me DJ Blunt, po ashtu ka thënë se kënga, e cila flet për muzikën hip-hop, do të shoqërohet edhe me një klip. “Bashkëpunimi i imi dhe DJ Blunt kësaj radhe është me 2po2 dhe Capital T. Së shpejti do të realizojmë edhe videoklipin. Teksti i muzikës më shumë flet për muzikën hip-hop. Nuk dëshiroj të zbuloj më shumë sepse dëshirojmë të mbetet befasi”, ka thënë Real 1 për Telegrafi.
Real 1 gjithashtu ka bërë të ditur se ai me DJ Blunt së shpejti do të vijnë me një këngë tjetër të re të cilën po ashtu do ta shoqërojnë me klip. “Jemi duke punuar shumë. Përveç bashkëpunimit mes 2po2 dhe Capital T, unë dhe DJ Blunt kemi realizuar një këngë tjetër të re që së shpejti edhe kjo pritet të realizohet me klip”, ka përfunduar reperi duke hezituar të jap më shumë detaje.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi