Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Ushqime traditcionale shqiptare User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ushqime traditcionale shqiptare

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:25 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Tave+elbasani

(TAVE KOSI) perberesit: 4 copa mishi, 4 veze, 600-700 gr kos,5-7 lug miell,2-3 garuzhde leng mishi,kripe piper.

pergatitja:perzjejm te gjith bashk dhe i hedhim ne tepsin e lyer me gjalp,siper vendosim copat e zjera te mishit edhe e vendosim ne furr.e pjekim derisa te marri nje ngjyr te kuqerrem nga siper.mund te hedhim edhe pak gjalp mbi tav para se ta futim ne furr.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:25 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Ballokume12sv

BALLOKUME
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:25 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Baklava

Bakllava
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:25 pm

Ushqime traditcionale shqiptare 49827544_4c9bc8fb65

Byrek
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:26 pm

Ushqime traditcionale shqiptare 7e6d33536d6a1ddf993daa7807ddce42_content_medium


DOLLMA OSE JAPRAK
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:26 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Fasul

Fasule
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:26 pm

Ushqime traditcionale shqiptare 250px-Makarona_me_peshk_ton

Makarona
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:26 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Minikyazar_revani_1238167581

Revani
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:26 pm

Ushqime traditcionale shqiptare 1237283658_2138_FT3022_1000d1218547215-populli-peshk-ngrenes-koran-zgare

Peshk
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:27 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Greek+Salad+(Horiatiki+Salata)

Sallata
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:27 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Pite

Pite
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:27 pm

Ushqime traditcionale shqiptare 433776394_89c900759c

BYREK ME GJIZE
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:27 pm

Ushqime traditcionale shqiptare 907659836_21d3715f91

Speca te mbushur
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:28 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Karrota_me_kos

Ferges
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:28 pm

Ushqime traditcionale shqiptare 1330605246_07c81bca25

Salce kosi
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:28 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Turkey

Ushqime traditcionale shqiptare Normal_turkey-main_Full
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:29 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Normal_Picture_056

Ferges ne tav balte
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:29 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Lamb_ribs_baked

Brinj qengji te pjekura
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:29 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Normal_IMG_0071_copy

ZUP
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:29 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Baklava

Bakllava
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:30 pm

Ushqime traditcionale shqiptare FACK1MNEYXETVPJQD2.MEDIUM

Turli
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:30 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Burek
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:30 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Pismis_misirunu2

Ushqime traditcionale shqiptare 300px-Feta_Greece_2


Buke misri me djath
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:30 pm

Ushqime traditcionale shqiptare Gurabije

Gurabije
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 7:30 pm

Ushqime traditcionale shqiptare P269661-Sarajevo-Burek_Burek_Burek
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqime traditcionale shqiptare Empty Re: Ushqime traditcionale shqiptare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi