Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Deri tash dy fitues të lotarisë më të madhe në botë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Deri tash dy fitues të lotarisë më të madhe në botë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deri tash dy fitues të lotarisë më të madhe në botë

Shko poshtë

Deri tash dy fitues të lotarisë më të madhe në botë  Empty Deri tash dy fitues të lotarisë më të madhe në botë

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Jan 06, 2011 2:16 pm

Deri tash dy fitues të lotarisë më të madhe në botë  F.0105132715990_m

Jackpoti më i madh i lotarisë në historinë amerikane është tërhequr të martën dhe me sa dihet deri më tash, ekzistojnë dy tiketa fituese. Njëra është shitur në Idaho, ndërsa tjetra në shtetin e Washingtonit.

Fatlumët të cilët kanë zgjedhur numrat e duhur do të ndajnë shumën marramendëse prej 355 milionë dollarë. Numrat të cilët u sollën fat janë: 4,8,15,25,47 dhe numri shtesë 42.

Lotaria “Mega Millions” luhet në 41 shtete përfshirë këtu edhe Virgin Island. Shuma e Jackpotit është rritur shumë pasi nuk kishte fitues të premten e kaluar. Përndryshe fondi minimal i kësaj lotarie është 12 milionë dollarë, ndërsa kjo shumë rritet nga një xhiro në tjetrën, në rastet kur askush nuk i qëllon të gjithë numrat.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi