Kënaqesia juaj në portalin tonë!
U njohën si foshnje martohen pas 20 vitesh  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
U njohën si foshnje martohen pas 20 vitesh  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U njohën si foshnje martohen pas 20 vitesh

Shko poshtë

U njohën si foshnje martohen pas 20 vitesh  Empty U njohën si foshnje martohen pas 20 vitesh

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Jan 04, 2011 12:02 am

U njohën si foshnje martohen pas 20 vitesh  F.1230224129289_m

Fati ekziston, kështu të paktën duket derisa lexojmë këtë rrëfim të ëmbël dashurie

Kur Stephanie Faulkner kohë më parë po kontrollonte kutitë e së ëmës, gjeti edhe një fotografi të vjetër, të bërë kur ajo ishte vajzë e vogël. Atëbotë, para më shumë se njëzet vitesh, ishte dërguar për ta vizituar Babadimrin, ndërsa kjo ngjarje ishte përjetësuar me një fotoaparat.

U njohën si foshnje martohen pas 20 vitesh  Femijat(1)

Por përveç saj dhe Babadimrit, në fotografi shihej edhe një djalë i vogël. Pasi fytyra e fëmijës së vogël i dukej shumë e njohur, kuptoi se ai në të vërtetë është bashkëshorti i saj i tashëm James, me të cilin ishte martuar në fillim të këtij viti. Kur ishin takuar para më shumë se 20 vitesh si fëmijë, me siguri as që u kishte vajtur ndërmend se pas aq shumë vitesh do të përfundonin të martuar me njëri-tjetrin.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi