Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Tuna: Noizy më ka kërkuar falje - ta ndihmojmë Valin User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Tuna: Noizy më ka kërkuar falje - ta ndihmojmë Valin User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuna: Noizy më ka kërkuar falje - ta ndihmojmë Valin

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Tuna: Noizy më ka kërkuar falje - ta ndihmojmë Valin Empty Tuna: Noizy më ka kërkuar falje - ta ndihmojmë Valin

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Feb 16, 2013 11:46 pm

Altuna Sejdiu, e cila kohët e fundit është përfolur për disa lidhje me emra të ndryshëm, i ka mohuar ato gjatë pjesëmarrjes në emisionin “Zonë e Lirë”. Reperi nga Shqipëria, Noizy, ditë më parë kishte thënë se këngëtarja nga Shkupi është njëra nga femrat e estradës me të cilat ka pasur marrëdhënie intime dhe madje e quajti atë si “më të egrën në shtrat”. Mirëpo, Tuna deklaroi se “personi në fjalë” i kishte thënë se ato që janë publikuar në media nuk kanë qenë fjalët e tij dhe se do të përpiqej që ta demantonte një deklaratë të tillë. Sa i përket superpersonazhit, Vali Corleone, i cili po ashtu e kishte përmendur krijuesen e hitit “I asaj”, si njërën nga femrat që ka “njohur”, Tuna tha se njerëzit e tillë përdoren nga mediat për të joshur shikues dhe lexues, ndërsa kërkoi nga të gjithë që, siç tha, ta ndihmojmë Valin, sepse, sipas saj, ai ka nevojë për ndihmë profesionale. Ajo qeshi me thashethemet për ekzistimin e një lidhjeje të saj me stilistin Niko Komani, ndërsa e mohoi edhe lidhjen e përfolur me reperin Cozman.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi