Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Noizy sqaron konfliktin me Bleron   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Noizy sqaron konfliktin me Bleron   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noizy sqaron konfliktin me Bleron

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Noizy sqaron konfliktin me Bleron   Empty Noizy sqaron konfliktin me Bleron

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Jan 23, 2011 9:56 pm

Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka sqaruar një video të publikuar shumë kohë më parë në YouTube, ku shihet reperi duke fyer dhe kërcënuar këngëtarin kosovar Blero. Noizy në një emision ka thënë se ai ka sqaruar gjithçka me Bleron, por se atëkohë ishte fare pranë që ta grushtonte. “Ndërsa isha në Kosovë te miku im Mc Kresha, atij i erdhi një sms nga Blero, në të cilin shkruhej: ‘Ke bërë gjë duet me Noizyn?’. Mc Kresha ia ktheu përgjigje dhe i tha: ‘Po kam bërë duet me të’. Pas mesazhit të Kreshës atij i erdhi edhe një sms tjetër nga Blero në të cilin shkruhej: ‘Po si ke bërë duet me të, ai ka sharë Getin e Tingullit Trent”.

“Nuk deshi të ma tregonte, por unë ia rrëmbeva telefonin dhe e lexova. Më pas e prisja momentin që të vinte në Tiranë. Kur erdhi në Tiranë shkova për ta sqaruar muhabetin dhe ai kërkoi ndihmën e sigurimit, pasi nuk lejoj të ma fyejnë vajzën. Blero kërkoi falje për videon e publikuar dhe tani relatat tona janë normale. Kjo u vërtetua gjatë turneut me Zajminën në SHBA ku isha së bashku me Bleron”, u shpreh Noizy.

Telegrafi.com do të tentojë ta kontaktojë pop yllin kosovar Blero për të na e rrëfyer verzionin e tij për këtë ngjarje, ashtu si për më të rejat në karrierën e tij muzikore.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi