Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”   Empty Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon May 21, 2012 12:34 am

Reperi nga Presheva, Gold AG, e ka dëshmuar edhe një herë se nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi tashmë ka lansuar këngën e re me klip. Kënga e re “Bonu Vetvetja” flet për jetën e vështirë të të rinjve shqiptarë, me reperin që u bën thirrje të gjithëve të mos dorëzohen para sfidave të mëdha. Ky videoklip i Gold AG vjen pak kohë pas lansimit të këngës me klip “Komandant” dhe tashmë ia ka siguruar vetes statusin e një prej artistëve më aktivë në trojet shqiptare.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”   Empty Re: Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”

Mesazh nga GraNiTi2 prej Wed Apr 17, 2013 1:46 pm

[quote="Granit Ramadani-Golde Ag٠"]Reperi nga Presheva, Gold AG, e ka dëshmuar edhe një herë se nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi tashmë ka lansuar këngën e re me klip. Kënga e re “Bonu Vetvetja” flet për jetën e vështirë të të rinjve shqiptarë, me reperin që u bën thirrje të gjithëve të mos dorëzohen para sfidave të mëdha. Ky videoklip i Gold AG vjen pak kohë pas lansimit të këngës me klip “Komandant” dhe tashmë ia ka siguruar vetes statusin e një prej artistëve më aktivë në trojet shqiptare.

[flash(425,350)] https://www.youtube.com/watch?v=xiBCqH-nfA4 Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”   3306322527 Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”   2574508697 Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”   638936662

https://www.youtube.com/watch?v=wJjB0RwEWdA Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”   3306322527 Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”   2574508697 Gold AG thotë “Bonu Vetvetja”   638936662
GraNiTi2
GraNiTi2
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi