Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Fakte Për Chuck Norris-in  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fakte Për Chuck Norris-in

Shko poshtë

Fakte Për Chuck Norris-in  Empty Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:37 pm

a e dini se Chuck Norri's e ka ,mujt UnikkatiL'in n'Freestyle Battle :p me 3333 reptura per minut.

Adoleshenti
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fakte Për Chuck Norris-in  Empty Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:38 pm

Chuck Norris Ka Kcy Prej Katit Te 5,Edhe Ka Zbrit Posht e Ka Prit Veten
Adoleshenti
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fakte Për Chuck Norris-in  Empty Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:38 pm

Chucki e Gjun Doren e Mshef Gurin
Adoleshenti
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fakte Për Chuck Norris-in  Empty Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:39 pm

Chucki e Ka Honger Bollen Ne Bark
Adoleshenti
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fakte Për Chuck Norris-in  Empty Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:39 pm

Chucki e Ka Shti Kepen Me Kajt
Adoleshenti
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fakte Për Chuck Norris-in  Empty Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:40 pm

Krejt e Presin Vitin e Ri Ne Shtepi,Chucki e Ka Prit Ne Krah :D
Adoleshenti
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fakte Për Chuck Norris-in  Empty Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi