Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Barcoleta & Humore User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ora është Sat Dec 05, 2020 4:50 am

Barcoleta & Humore

 • Lajmërim & Ngjitës
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga Adoleshenti
  5 Përgjigjet
  1343 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue Jan 24, 2012 2:40 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  530 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:59 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  523 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:59 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  607 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:58 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  490 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:58 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  510 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:54 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  503 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:53 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  478 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:53 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  482 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:52 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  520 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:52 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  536 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:50 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  498 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:50 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  538 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:48 pm
 •  
  nga dardani
  0 Përgjigjet
  580 Shikime
  dardani Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Apr 25, 2011 5:22 pm
 •  
  1, 2, 3nga Juѕт٠
  59 Përgjigjet
  3765 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Apr 24, 2011 3:54 pm
 •  
  1, 2, 3nga Juѕт٠
  52 Përgjigjet
  1927 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Apr 24, 2011 11:17 am
 •  
  1, 2nga Juѕт٠
  46 Përgjigjet
  4626 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Apr 24, 2011 11:07 am
 •  
  nga dardani
  0 Përgjigjet
  542 Shikime
  dardani Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Apr 20, 2011 6:30 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  2 Përgjigjet
  663 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue Apr 19, 2011 10:15 am
 •  
  1, 2, ... , 5, 6nga SerGio
  147 Përgjigjet
  9999 Shikime
  Elda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 23, 2011 4:00 pm
 •  
  nga answeR hackeR
  0 Përgjigjet
  1052 Shikime
  answeR hackeR Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jan 03, 2011 7:43 pm
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Super Moderator, Moderator, Administrator

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • E Rëndësishme E Rëndësishme