Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Adelina insiston se është beqare User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Adelina insiston se është beqare User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina insiston se është beqare

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Adelina insiston se është beqare Empty Adelina insiston se është beqare

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Nov 10, 2011 6:14 pm

Është përfolur mjaft jeta e saj private, ndonëse edhe kënga “Ti mos u kthe” thuhet se i dedikohet ish- të dashurit të saj, Lorik Canës. Mirëpo këtë Adelina e mohon, duke thënë se ende nuk e ka takuar princin e ëndrrave të saj. “Ju them të vërtetën se nuk jam e dashuruar, akoma nuk kam takuar djaloshin e ëndrrave të mia. Këngën “Ti mos u kthe” nuk ia kam kushtuar askujt, ka thënë ajo për “Zëri”. Adelina vazhdon të jetë pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”, në të cilin po paraqitet mjaft bukur. Shpresojmë që në këtë eveniment ajo të kurorëzohet me ndonjë çmim, edhe pse thotë se çmimet nuk janë të rëndësishme për të. “Për mua gjithnjë primare ka qenë pjesëmarrja në festival, kam dashur që për herë të parë në ‘Kënga Magjike’ të paraqitem sa më bukur dhe besoj se po ia arrij”, shton ajo.

Adelina tani do të nisë përgatitjet për paraqitjen e saj në programet e Vitit të Ri dhe shpreson që karriera e saj muzikore t’i sjellë suksese të mëdha.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi