Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Adelina Ismajli, diva që thyen rekordet me “Best of Adelina”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Adelina Ismajli, diva që thyen rekordet me “Best of Adelina”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina Ismajli, diva që thyen rekordet me “Best of Adelina”

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Adelina Ismajli, diva që thyen rekordet me “Best of Adelina”  Empty Adelina Ismajli, diva që thyen rekordet me “Best of Adelina”

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Sep 24, 2011 7:31 am

Këngëtarja 32-vjeçare nga Kosova, urtë e butë po tregon se di të vërë në jetë çdo plan ambicioz që ka ëndërruar. Albumi më i fundit i divës Adelina Ismajli, që titullohet thjesht “Best of Adelina”, është hedhur në prej gati një viti në portalet ligjore më të mëdha muzikore, si në ITunes, VirginMega, Napster, Deezer, Musicwave, emusic, OVI-Nokia, songrila.com, ndërsa së fundmi edhe në Pure Charts në Francë, ku shtet në të cilin albumi gjendet prej disa muajsh. Kjo gjë nuk ka ndodhur ende me asnjë artist tjetër shqiptar. “Arsyeja pse nuk kemi bërë asgjë të ditur deri më tani ka qenë me dëshirën e vetë Adelinës, për faktin që turneu i saj botëror për publikun shqiptar ende nuk kishte mbaruar dhe paralelisht po punonim për projekte të reja të cilat ende nuk janë lançuar. Nuk kishim kohë as të nxirrnim denjësisht lajmin për lançimin e albumit “The Best of Adelina”. Po punohej paralelisht për tri projekte dhe kjo na censuronte kohën që të nxirrnim lajm të plotë”, – tha dje për gazetën zëdhënësja e saj, Rudina Idrizaj, sipas së cilës, deri më tani është arritur një shitje vërtet e kënaqshme e albumit. Aktualisht, Adelina e cila ndan jetën mes Francës dhe Zvicrës gjendet me pushime, por pritet t’u rikthehet mjaft shpejt aktiviteteve muzikore.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi