Kënaqesia juaj në portalin tonë!
“Kam mbjellë marihuanë, a kam bërë faj?”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
“Kam mbjellë marihuanë, a kam bërë faj?”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Kam mbjellë marihuanë, a kam bërë faj?”

Shko poshtë

“Kam mbjellë marihuanë, a kam bërë faj?”  Empty “Kam mbjellë marihuanë, a kam bërë faj?”

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Feb 09, 2011 12:41 pm

“Kam mbjellë marihuanë, a kam bërë faj?”  F.0208183409267_m

Robert Michelson nga Connecticuti kishte mbjellë marihuanë dhe një ditë i shkrepi në kokë ta thërriste policinë për t’i pyetur nëse kishte bërë faj se po kultivonte këtë bimë narkotike.

“Unë kam mbjellë marihuanë dhe vetëm ju thirra të ju pyes se në çfarë telashe mund të futem për këtë”, pyeti Robert policinë. Policët e pyetën ta sqaronte nëse “ky krim është duke u rritur”, ndërsa ai u përgjigj se po.

Gjetën vendndodhjen prej nga po thërriste ky drogaxhi dhe ia bastisën shtëpinë. Gjetën një sasi të vogël të marihuanës. E arrestuan dhe më vonë e liruan me kusht.

Kur po dilte nga stacioni policor përshëndeti operatorët në qendrën e thirrjeve, ndërsa thuhet se ai i lavdëroi për punën e mirë që bëjnë- shkruan NY Daily News.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi