Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Reklamat më të këqija në vitin 2010  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Reklamat më të këqija në vitin 2010  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reklamat më të këqija në vitin 2010

Shko poshtë

Reklamat më të këqija në vitin 2010  Empty Reklamat më të këqija në vitin 2010

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Jan 20, 2011 10:08 am

Reklamat më të këqija në vitin 2010  F.0119140825859_m

Ashtu si edhe vitin e kaluar, është kryer një anketë në mostrën prej 1000 britanikëve për të mësuar se cila reklamë i ka nervozuar ata më së tepërmi.

Dhe mu ashtu si edhe vitin e kaluar, në maje të listës është “këngëtari trashaluq i operës” Gio Compario i cili paraqitet në materialin promovues të faqes së internetit “GoCompare”. 59 për qind e britanikëve nervozohen sa herë ta shohin reklamën e “GioCompario” gjatë emisioneve televizive.

Muzikën që përcjellë reklamën e faqes së internetit “Webuyanycar.com” e urrejnë 48 e të anketuarve, derisa 42 për qind nuk mund ta paramendojnë aktorin britanik Billy Murray duke reklamuar për firmën “Injurylaëyers4U.co.uk”.

Ndër reklamat tjera të cilat britanikët s’mund t’i durojnë gjenden edhe reklama e L’oreal me Cheryl Cole si dhe reklamat e firmave “CashMyGold.com.co.uk”, “Halifax”, “Foxy Bingo”, “Nintendo”, “Moonpig.com”, “Moneysupermarket.com” dhe “Microsoft”.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi