Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Këto janë rrengjet më të mira për 2010!  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Këto janë rrengjet më të mira për 2010!  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këto janë rrengjet më të mira për 2010!

Shko poshtë

Këto janë rrengjet më të mira për 2010!  Empty Këto janë rrengjet më të mira për 2010!

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Jan 03, 2011 9:03 pm

Këto janë rrengjet më të mira për 2010!

Ekipi i faqes së internetit “break.com” vendosi të krijojë një kompilim me rrengjet më të mira, mahitë e pakripë dhe budallallëqet për vitin 2010

Të gjitha këto janë bërë bashkë në një CD të cilën mund ta shohim pa bërë shumë klikime dhe të kënaqemi me to.
Edhe pse këto rrengje janë një formë specifike e humorit të cilat nuk i përshtaten të gjithëve, sidomos protagonistëve të cilët janë në qendër të vëmendjes, ka edhe prej atyre që edhe kënaqen me këto budallallëqe.

Ndër rrengjet më të mira është edhe ai i prerjes së bikinit të “bukuroshes së fjetur” në plazh, ndryshimi i passwordit për një lojtar fanatik të lojës kompjuterike World of Warcraft dhe disa lloje goditjesh dhe traumash.

Pa marrë parasysh se a ju pëlqen kjo formë e ndërveprimit njerëzor ose jo, do të ju befasojë videoja e cila fitoi vendin e parë në këtë listë “prestigjioze”.

Se a do të kënaqeni ose zemëroheni, nuk e dimë, por e dimë se gjithsesi duhet ta shikoni kompilimin e rrengjeve më të mira për vitin 2010.