Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Yllka, album në pesëvjetorin e Pavarësisë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Yllka, album në pesëvjetorin e Pavarësisë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yllka, album në pesëvjetorin e Pavarësisë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Yllka, album në pesëvjetorin e Pavarësisë Empty Yllka, album në pesëvjetorin e Pavarësisë

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Feb 16, 2013 11:49 pm

Yllka Kuqi ka zgjedhur periudhën e kremtimit të pesëvjetorit të pavarësisë së Kosovës për ta promovuar albumin e saj të ri, i cili titullohet “Dhe të dua”. Kënga paralajmëruese e këtij albumi, “Vendit tim”, u lansua në festën e 100 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë dhe i dedikohej dashurisë ndaj atdheut. “Në këto ditë feste dua t’ua sjell albumin tim më të ri, të quajtur ‘Dhe të dua’. Kam punuar bukur gjatë në këtë album, kam punuar me shumë dashuri ndër vite dhe besoj se do të pëlqehet në publik”, ka thënë ajo për Zëri. Promovimin e këtij albumi, Yllka do ta bëjë edhe përtej kufijve të vendit, pasi që gjatë këtyre ditëve këngëtarja do të performojë para artdashësve të saj që ndodhën në SHBA.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi