Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Yllka: Gjithmonë gjej kohë të lirë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Yllka: Gjithmonë gjej kohë të lirë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yllka: Gjithmonë gjej kohë të lirë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Yllka: Gjithmonë gjej kohë të lirë   Empty Yllka: Gjithmonë gjej kohë të lirë

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Mar 26, 2011 1:59 pm

Yllka Kuqi gjatë një interviste për të përditshmen “Zëri” thotë se pavarësisht angazhimeve të shumta ajo gjithmonë gjen kohë të lirë për të kaluar me të fejuarin e saj. “Fatmirësisht se që të dy kemi shumë angazhime së bashku dhe ndaras, mirëpo gjithmonë mundohemi të rezervojmë edhe kohën tonë të përbashkët, e cila është një domosdoshmëri. Edhe gjatë punës mundohemi të ndajmë momente të bukura, dhe kjo na bën që edhe në punë të gjejmë kënaqësi”, ka thënë Yllka. Përveç si këngëtare, Yllka është e angazhuar edhe si psikologe për fëmijë. Ajo ka treguar se i duhet shumë energji dhe sakrificë për t’i kryer të gjitha këto obligime, por falë dëshirës i përballon ato. “Normalisht që duhet sakrificë dhe energji, por kur do të gjitha janë të arritshme. Unë punoj edhe si psikologe me fëmijë dhe adoleshentë dhe mendoj që është ndër pjesët më të bukura të jetës dhe veprimtarisë sime. Mjafton të shoh dikë që nga një gjendje dëshpërimi ka arritur të nxjerrë një buzëqeshje, kjo vlerëson punën time dhe e bën ditën time më me vlerë. E rëndësishme është që unë të ndihem mirë dhe me aq potencial sa kam, t’i bëj edhe të tjerët të ndihen mirë, qoftë përmes këngës, moderimit apo punës si psikologe”, është shprehur më tej këngëtarja. Yllka po ashtu ka zbuluar se është duke punuar rreth klipin të këngës ‘Realiteti’, të cilin pritet ta lansojë së shpejti.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi